Yukarı Çık

Neden Şehrazat

Sehrazat' ın hikâyesini biliyor musunuz?     Bir zamanlar Fars diyarının Şehriyar isminde bir hükümdarı varmış. Şehriyar, Hindistan'dan Çin'e kadar uzanan bütün toprakların kralıymış. Ama bunca güç, bunca kudret bir gün karısının kendisini aldatmasının önüne geçememiş. Başına gelen acı olay yüzünden deliye dönen Şehriyar, artık bütün kadınların nankör ve sadakatsiz olduğuna inanmaya başlamış.

Önce karısını öldürtmüş. Ardından da vezirine, kendisine her gece başka bir kadın getirmesini emretmiş. Her gece yatağına yeni bir gelin alan Şehriyar, geceyi geçirdikten sonra tan vakti kadınları  öldürtüyormuş. Çünkü artık yatağına aldığı hiçbir kadının gün yüzü görmesini istemiyormuş.

Bu durum yıllarca böyle devam etmiş. Fars diyarın ın genç kızları kan ağlamakta, Kral Şehriyar ise akan kana doymamaktaymış.    Derken bir gün vezirin güzeller güzelli, akıllılar akıllısı kızı Şehrazat' ın aklına bir plan gelmiş. Ve bir sonraki gece, karısı olarak Kral Şehriyar' ın koynuna girmiş.

Şehrazat, her gece tan vaktine kadar süren masallar anlatmaya başlamış Şehriyar'a. Büyülü gözleri ve sihirli sözleriyle aşık etmiş kralı kendisine.    Ancak hiçbir masalın sonu gelmiyormuş güneş doğmaya başladığında. Ve masalın sonunu merak eden Şehriyar, Şehrazat' ın ertesi gece masala kaldığı yerden devam edebilmesi için sürekli idamını erteliyormuş.

Gel zaman git zaman Şehrazat tam 1001 gece boyunca masal anlatmış yüreği yaralı krala. Bu arada da üç tane çocukları olmuş. Ve Şehriyar, kadınlara duyduğu öfkeyi unutmuş. İdam kararı kaldırılmış, Fars diyarının kadınları bayram yapmış.

İşte tarihi günümüzden bin yıl öncesine kadar uzanan Binbir Gece Masalları'nın gerçek öyküsü bu. Tatlı dilli ve sadık kalpli kadının, Şehrazat' ın, dünyanın en acımasız kralı Şehriyar' ı sevgiyle değiştirdiği muhteşem masal...

Sizlerin sağlığı için elektronik sigara likiti satışını yapan firmamiz gün geçtikce daha iyi satişlar yaparak müşteri memnuniyetini kazanan,güvenilir lider firmalardan bir tanesi olarak bilinmektedir. Bir cok kişi sigarayı bırakıp elektronik sigara yöntemi ile hem cebine tasarruf ettirmektedir. Hemde hiç bir sağlık konusunda zararı olmadan hayatına devam etmektedirler. Bununlada bitmeyip sitemizde birbirinden farkli bir cok modeller mevcuttur ve bu modeller ile birlikte dilemiş olduğunuz elektronik sigara likiti de bulabilmektesinizdir. Kategori olarak bir çok kategorilere sahip olan sitemiz sizlere en iyi markaları sunmaya hızla devam etmektedir.

En uygun fiyatlarımız ile birlikte her türlü elektronik sigara ve elektronik sigara ürününün satışını yapmaktayız. Almış olduğunuz ürünlerin hızlı bir şekilde kargoya verilerek sizlere teslim edilmesi sağlanmaktadir. İster evinizden isterseniz iş yerinizden sipariş verebilmektesinizdir. İnternetin bulundugu her yerden kesintisiz bir şekilde hızlı alışveriş yapabilirsiniz

Şirketimiz elektronik sigara ürünlerinin parakende satışının online olarak yapılması maksatı ile kurulmuştur. Kuruluşumuzdan bu yana elektronik sigara sektöründe başarılı ve güvenilir bir işletme özelliğini koruyan firmamız, kalite ve insan sağlına çok önem vermektedir. Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Tecrübeli ve müşteri odaklı çalışmak önceliklerimizdendir. Duman Değil Buhar olarak amacımız sadece ticari gelir elde etmek değil aynı zamanda bizi tercih eden müşterilerimize sigarayı bıraktırarak sağlıklı bi hayat sürmelerini sağlamaktır. Web sitemiz üzerinden en kaliteli elektronik sigara markalarını ve elektronik sigara likitlerini siz değerli müşterilerimize sunmanın gururunu yaşıyoruz. Unutmayın bağımlılık yaratan "nikotin" ,kansere yol açıp öldüren maddeler ise katran ve zifir. Katran ve zifir elektronik sigara likitlerinin içerisinde bulunmamaktadır. Sadece gerçek sigaranın içerisinde olan nikotin bulunmaktadır. Elektronik Sigara kullanarak sigaradan uzaklaşıp sağlıklı müşterilerimizden birisi olmak için sosyal medya hesaplarımızdan veya telefon numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.